Obec Dlouhý Újezd

Úvodní stránka > Kalendář akcí > 2017 > Podrobnosti záznamu

Mobilní sběr objemného odpadu, nebezpečných složek komunálního odpadu a zařízení zpětného odběru

Začátek: 02.04.17 (11:30)          

V neděli 2.4.2017 od 11:30 do 13:00 proběhne na návsi mobilní sběr objemného odpadu, nebezpečných složek komunálního odpadu a zařízení zpětného odběru

Ve vymezených časech mohou občané předat do mobilní sběrny firmy EKODEPON s.r.o. následující nebezpečné odpady:

  • obaly se zbytky barev a laků, obaly (plastové, plechové) znečištěné škodlivinami, olověné akumulátory, monočlánky, pneumatiky, oleje, olejové filtry, hadry a sorbenty znečištěné škodlivinami, staré léky, zbytky ředidel a rozpouštědel, případné další nebezpečné složky vyskytující se v komunálním odpadu.
  • Odpad s obsahem azbestu (ETERNIT) musí být ze zákona neprodyšně zabalen! Max. odebírané množství eternitu je 50 kg na nemovitost!
  • Do zpětného odběru lze předat: televizory, PC+monitory, lednice, mrazáky, zářivky, výbojky a veškeré ostatní elektrospotřebiče, přenosné baterie – monočlánky, olověné akumulátory

Současně bude přistaven velkoobjemový kontejner na objemný komunální odpad (tj. například části vyřazeného nábytku, koberce, lina, odpady z vyklízení půd a sklepů apod.).

Veškeré odpady budou přebírány od občanů zdarma!!!

Prosíme občany, aby uvedené odpady a zařízení předávali do mobilní sběrny pouze v době přistavení z důvodu ukládky odpadů přímo do odpovídajících prostředků.

Děkují Vám pracovníci firmy EKODEPON.

PřílohaFormátVelikost
Letáček k mobilnímu sběrupdf48.3 KB
Datum vytvoření předlohy k tisku: 13:02:20 19.10.19
Původní odkaz: dlouhyujezd.cz/?n=2&sn=2017&kaz=110
Copyright © 2013, Obec Dlouhý Újezd