Obec Dlouhý Újezd

Úvodní stránka > Články > Podrobnosti záznamu

Další úspěchy našich lukostřelců

Napsáno: 20.06.13          Autor: Jana Kolihová          

Lukostřelci Českého lesa z Dlouhého Újezda v sobotu 15.6.2013 vyjeli na dvě různé celorepublikové lukostřelecké soutěže, a bylo o nich opět slyšet.

  1. Na hradě Zvíkov proběhla lukostřelecká soutěž - 7.klání v bojové a lovecké lukostřelbě, které pořádalo SEBU Kladno ( Spolek evropských bojových umění ).Tohoto lukostř.klání se zúčastnil Zdeněk Ruda z Dlouhého Újezda. Hrad skrýval mnoho vhodných zákoutí pro instinktivní lukostřelbu s netradičními disciplínami. Netradiční disciplíny, které spolek SEBU připravilo klade vysoké nároky na kvalitu střelby i vlastnosti střelce. Mezi tyto netradiční disciplíny patří např. střelba z ochozu hradu, střelba z visuté lávky, střelba na běžící kola apod.

    Tyto netradiční disciplíny nejlépe ze všech zúčastněných střelců zdolal Zdeněk Ruda, který se umístil na 1.místě ve své kategorii.

  1. Další lukostřelecká soutěž proběhla v chatové osadě Seton u Berounky. Zde byla 3D lukostřelba, což je střelba lukem na modely zvířat v životní velikosti zasazené, pokud možno do jejich přirozeného prostředí. Soutěžní trať se staví v přírodě – lesy, louky, rokle apod.

    Na této lukostřelecké soutěži měli Lukostřelci Českého lesa dva zástupce Vítězslava Langra a Romana Janču, a i o ni se umístili velmi dobře. Vítězslav Langr 1.místo a Roman Janča 2.místo ve své kategorii.

 

Úspěšným lukostřelcům blahopřeji a přeji mnoho zdaru na Tachovskou terénní lukostřelbu, která proběhne v sobotu 22.6.2013.

Ing. Jana Kolihová

Předseda LK Lukostřelci Českého lesa Dlouhý Újezd


 

Datum vytvoření předlohy k tisku: 13:39:17 15.07.24
Původní odkaz: dlouhyujezd.cz/?n=7&cln=9
Copyright © 2013, Obec Dlouhý Újezd