Obec Dlouhý Újezd

Úvodní stránka > Články > Podrobnosti záznamu

Žluťáskové opět bodovali

Napsáno: 07.06.16          Autor: Ing. Jana Kolihová          

V sobotu a neděli byli připravené tradiční dvoudenní lukostřelecké terénní závody, na které mládež Lukostřelců Českého lesa vyjela v početné výpravě 13 střelců a jeden trenér, a samozřejmě rodičovský doprovod. Mnozí naši střelci byli na terénních závodech poprvé, to ale neznamená, že na terénní terče nestříleli vůbec.

Po té co obešli známé i neznáme vzdálenosti různě velkých terčů umístěných v prostorách lesa nedaleko Chrástu u Plzně, muselo všech 97 střelců cca 2 hodiny počkat na vyhodnocení, a našim střelcům ve žlutých dresech se vyplatilo.

Umístění našich střelců bylo následující:
Mladší žákyně: 1.místo Strapková Karolina, 3.místo Mužíková Kristýna- měla by střílet ještě v kategorii do 10 let, ale aby se mohla na podzim zúčastnit MČR, střílela za vyšší kategorii
Mladší žáci: 1.místo Obeda Lukáš, 2.místo Kučerka Lukáš – stejně jako Mužíková byl postaršen, 3.místo Vávra Jiří
Starší žákyně: 1.místo Rottenbornová Klára, 2.místo Suttá Nicole
Starší žáci: 1.místo Šebesta Pavel, 3.místo Kofl Misroslav, 4.místo Hájek Adam
Kadetky: 2.místo Dedková Lucie, 3.místo Potapchik Valerie, 4.místo Bunková Zdena

V neděli účast na závodech poklesla na 70 závodníků. I naše výprava klesla na 5 závodních střelců a jednu začínající střelkyni. V žákovských kategorii po jednom či dvou střelcích, takže nešlo o umístění jako o zlepšení sobotního střeleckého výkonu, a to se všem střelcům povedlo.

Datum vytvoření předlohy k tisku: 12:54:10 15.07.24
Původní odkaz: dlouhyujezd.cz/?n=7&cln=34
Copyright © 2013, Obec Dlouhý Újezd