Obec Dlouhý Újezd

Úvodní stránka > Obecní úřad > ZastupitelstvoVerze pro tisk

Zvolení zastupitelé obce


2022 - 2024 (odstoupením zastupitelů klesl počet pod 5, dojde tak k předčasným volbám):
Starosta: Křížek Miroslav
Místostarosta: Zdeněk Ruda
Zastupitelé: Kořínková Alena, Křížková Jindřiška,  Zeman Václav (11.1.2024-15.1.2024), Chejnovský Vladimír (11.1.2024-15.1.2024), Rathouský Milan (11.1.2024-15.1.2024), Jan Švábek (2022-10.1.2024), Václav Tipka (2022-10.1.2024), Švábek Jaroslav (2022-10.1.2024)

Finanční výbor:  Jindřiška Křížková (předseda),  Kristýna Procházková, Miriam Běhounková Krišková
Kontrolní výbor: Alena Kořínková (předseda),  Václav Procházka, Jiřina Benešová


2018 - 2022:
Starosta: Křížek Miroslav
Místostarostka: Kristýna Procházková
Zastupitelé: Ruda Zdeněk, Kořínková Alena, Křížková Jindřiška, Jüthner Ludvík, Švábek Jaroslav

Finanční výbor:  Jindřiška Křížková (předseda),  Ludvík Jüthner, Miriam Běhounková Krišková
Kontrolní výbor: Alena Kořínková (předseda), Ruda Zdeněk, Chejnovská Natálie


2014 - 2018:
Starosta: Křížek Miroslav
Místostarostka: Kristýna Procházková (od 31.3.2016)
Zastupitelé: Ruda Zdeněk, Kořínková Alena, Kochtová Milada, DiS., Ing. Jüthner Ludvík, Švábek Jaroslav

Finanční výbor:  Ing. Jüthner Ludvík (předseda), Bohumila Sobotíková, Milada Kochtová
Kontrolní výbor: Ruda Zdeněk, Ing. Kolihová Jana, Kašpar Pavel

* 30.3.2016 odstoupil ze zastupitelstva Jan Mařík (do té doby také místostarosta), novou členkou zastupitelstva se tak stala Kristýna Procházková


2010 - 2014:
Starostka: Kořínková Alena
Místostarosta: Rathouský Milan
Zastupitelé: Ruda Zdeněk, Kochtová Milada, DiS., Chejnovská Pavla, Ing. Jüthner Ludvík, Švábek Jaroslav

 

Datum vytvoření předlohy k tisku: 09:57:01 23.06.24
Původní odkaz: dlouhyujezd.cz/?n=5&sn=2
Copyright © 2013, Obec Dlouhý Újezd