Obec Dlouhý Újezd

Aktuální počasí
Čas:05:16:35
Teplota [°C]:-0.5
Vlhkost [%]:85.4
Tlak [hPa]:996.3
Rychl. větru [m/s]:0
Směr větru:SSW
Aktuální stav vodojemu:
Čas:05:16:57
Stav:100 %
Dnes je 25.02.2024
Liliana
Úvodní stránka > Články > Podrobnosti záznamu

Děti Lukostřelců Českého lesa z 16. MČR žactva přivezli medaile

Napsáno: 23.09.15          Autor: Ing. Jana Kolihová          

Děti Lukostřelců Českého lesa z 16. MČR žactva přivezli medaile, každý si přivezl po medaili + Vítězslav Langr je opět Mistrem ČR ve 3D

V sobotu 19.9.2015 se konalo ve Voticích 16.Mistrovství republiky žactva v terénní lukostřelbě. Lukostřelci Českého lesa obsadili v holém luku všechny věkové kategorie. Vzhledem k tomu, že se kategorie mladších žákyň nenaplnila bylo nutné desetiletou Karolinu Strapkovou přesunout mezi starší žákyně. Karolína byla nejmladší účastnicí MČR jejím úkolem bylo hlavně na sbírání zkušeností, přesto skončila na krásném 3.místě. Stejně tak nebyla dostatečně naplněna kategorie starších žáků, proto nebyl udělen titul Mistra republiky, ale Pavel Šebesta skončil jako první před střelcem z Tachova, a dostal pohár a diplom.

Do napínavého eliminačního souboje se dostal Lukáš Obeda. Zde nejdříve porazil stejně starého Jakuba Tutchez LK Tachov, a postoupil do finálového souboje, kde už mu nestačily síly na zkušenějšího a staršího střelce Zdeňka Šnejda také z LK Tachov, a skončil na krásném druhém místě, takže se stal vícemistrem ČR. Pro Lukáše to byl první velký závod, kde se dostal takto daleko, takže mu patří velká garatulace a poděkování.

Pro Lukáše byla tao střelecká sezóna úspěšná, protože velmi dobře se prezentoval v červenci na 3 D závodech Bartochově. kde z cca 20 děti skončil na prvním místě. Nutno říct, že závody na 3 D terče se Lukášovi daří, protože vyhrál i na jaře na klubových závodech.

Ráda bych ještě doplnila, že nejen děti Lukostřelců českého lesa přivezli medaile, ale Vítězslav Langr stejně jako v roce 2014, kdy se stal dvojnásobným Mistrem ČR ve 3D, tak 13.9.2015 se opět stel Mistrem České republiky 3D IFFA. Lukostřelci Českého lesa jsou hrdi na dnes již trojnásobného Mistra České republiky, který dokazuje, že s lukostřelbou se dá začít v jakémkoliv věku. Víťovi děkuji za jeho píli,vzornou reprezentaci a samozřejmě gratuluji.

Přiložené obrázky:
Verze pro tisk          Zobrazeno: 26415x
Copyright © 2013, Obec Dlouhý Újezd          Mapa stránek          Informace ze zákona          Zpět na začátek          Poslední úprava: 16:52 07.02.