Obec Dlouhý Újezd

Aktuální počasí
Čas:14:02:27
Teplota [°C]:5.1
Vlhkost [%]:69.1
Tlak [hPa]:1004.1
Rychl. větru [m/s]:0
Směr větru:EES
Aktuální stav vodojemu:
Čas:14:02:58
Stav:100 %
Dnes je 23.04.2024
Vojtěch
Úvodní stránka > Články > Podrobnosti záznamu

Novoroční setkání Lukostřelců Českého lesa, zhodnocení min.roku

Napsáno: 02.03.17          Autor: Ing. Jana Kolihová          

V sobotu 7.1.2017 proběhlo v kulturním domě v Dlouhém Újezdě již tradiční novoroční setkání Lukostřelců Českého lesa a jejich přátel. Toto lukostřelecké setkání a následně i lukostřelecké klání probíhá v poklidné doznívající vánoční atmosféře, nejde zde o medaile, ale o setkání a pohodu, a ta se i tentokrát povedla, jak konstatovala maminka nově střílející Anežky ze Stříbra. Vytvořila se družstva a kapitány byli stanoveni dorostenky a starší žáci, aby starší mohli postupně předávat vedení mladším. Na závěr besídky byl pouze pro děti uspořádán lukostřelecký biatlon bez běžek.

Další akci, kterou budou Lukostřelci Českého lesa spoluorganizovat s DDM Stříbro bude 11.2.2017 lukostřelba pro děti a rodiče v kulturním domě ve Stříbře, vzhledem k tomu, že se lukostřelecký klub rozrostl o 24 nových dětí, a převážná většina je právě ze Stříbra a okolí. Minulý rok byl pro klub úspěšný nejen v získání nových dětí, medailových pozic, ale v získání dotací, což nám umožnilo nakoupit terčovnice 3D, a proto budeme v tomto roce rozšiřovat realizaci závodů ve 3 D závodech na našem okrese.

Co se týče medailových pozic s potěšením jsem koncem roku na základě rozhodnutí trenérů nominovala na Sportovce roku naše lukostřelce, kteří se umisťovali do 3.místa na republikových závodech. Jsou to z dětí Obeda Lukáš – 1.místo MČR halová lukostř. Humpolec, Strapková Karolina – 2.místo terénní lukost.Plzeň, 2.místo MČR ve 3D lukostř.Sedmihorky, a 3.místo halová lukostř.Humpolec, Kučerka Lukáš – 3.místo Přebory žactva do 10 let terčová lukostř.Kyšice, Dospělí: Langr Vítězslav – opakovaně 1.místo MČR ve 3 D lukostř. Senior, Sedmihorky a Ruda Zdeněk opakovaně vítěz střelecké ligy Asociace tradiční lukostřelby. Všem ještě jednou blahopřeji a mnohokrát děkuji za vzornou reprezentaci klubu.

V roce 2017 toho máme před sebou jako vždy hodně, protože se s dětmi věnujeme všem druhům lukostřelby. Vzhledem k tomu, že máme dětí hodně podařilo se nám v této střelecké sezóně konečně postavit družstva. Máme 2 družstva žáků a 1 družstvo dorostu., a to je zavazující. Vyvrcholením našeho snažení bude účast třech dětí ( Obeda, Strapková, Kučerka) na MS ve 3 D lukostřelbě ve Florencii.

Přiložené obrázky:
Verze pro tisk          Zobrazeno: 20697x
Copyright © 2013, Obec Dlouhý Újezd          Mapa stránek          Informace ze zákona          Zpět na začátek          Poslední úprava: 09:09 23.04.