Obec Dlouhý Újezd

Aktuální počasí
Čas:05:59:50
Teplota [°C]:4.1
Vlhkost [%]:84.6
Tlak [hPa]:1006.1
Rychl. větru [m/s]:1.1
Směr větru:NWW
Aktuální stav vodojemu:
Čas:06:00:01
Stav:100 %
Dnes je 28.02.2024
Lumír
Úvodní stránka > Články > Podrobnosti záznamu

8.ročník Memoriálu Michala Kočandrleho

Napsáno: 17.05.17          Autor: Ing. Jana Kolihová          

Lukostřelci Českého lesa Dlouhý Újezd ve dnech 6.5-.7.5.2017 opět obsadili les U sedmi modřínů v Dlouhém Újezdě, a bylo jich tam za dobu pořádání Memoriálu Michala Kočandrleho i jiných lukostřeleckých klání nejvíce…..krásných 200 lukostřelců za dva dny

V sobotu 6.5. proběhl tradiční Memoriál Michala v netradiční lukostřelbě, kde se na trati, kterou vymyslel tradičně Zdeněk Ruda zvaný Mlčoch objevily netradiční terče, terče Fita, terče z terénní lukostřelby a terče 3 D, takže všichni lukostřelci si zde mohli najít své oblíbené terče.

V sobotu střílelo 115 lukostřelců v různých kategoriích, a nutno podotknout, že přibývají děti a dorost. Těch bylo v sobotu 54 z celého počtu. Lukostřelci Českého lesa v letošním roce z důvodu změny oslovili SOU Bor, a stolování v lese se rázem dostalo na mnohem vyšší úroveň. Učni uvařili výbornou hovězí polévku a svíčkovou omáčku s knedlíky, a jídlo se podávalo na porcelánu. Tímto bychom chtěli vedení učiliště i učňům ještě jednou za jejich kvalitní práci poděkovat. Stejně tak by jsme chtěli poděkovat Lesům ČR ,s.p. kteří naši akci také významně podpořili sponzorským darem a jako každý rok možností realizovat závody v krásných lesích.

V neděli byla účast také nezvykle vysoká. Zúčastnilo se celkem 85 střelců, z toho 37 dětí a dorostenců. V neděli již tradičně je připravená lukostřelba 3D na makety zvířat v nádherném lese U Sedmi modřínů v Dlouhém Újezdě.

Počasí nám vyšlo příjemné a jen jsme na louce uklidili zázemí po závodech začalo pršet. Závěrem bych chtěla také poděkovat Obci Dlouhý Újezd, která nám organizačně s akcí pomáhá, a všem lukostřelcům, kteří pomohli čímkoliv, aby se 8.ročník Memoriálu Michala opět vydařil.

Výsledky a fotografie jsou na www.lukostrelcicl.eu

Verze pro tisk          Zobrazeno: 34969x
Copyright © 2013, Obec Dlouhý Újezd          Mapa stránek          Informace ze zákona          Zpět na začátek          Poslední úprava: 13:17 27.02.