Obec Dlouhý Újezd

Aktuální počasí
Čas:03:32:55
Teplota [°C]:2.4
Vlhkost [%]:80.9
Tlak [hPa]:1014.3
Rychl. větru [m/s]:0
Směr větru:NWW
Aktuální stav vodojemu:
Čas:03:32:57
Stav:100 %
Dnes je 05.10.2023
Eliška
Úvodní stránka > Články > Podrobnosti záznamu

Úspěšní Lukostřelci Českého lesa

Napsáno: 08.08.19          Autor: Jana Kolihová, předseda a trenér LK          

Stříbrská děvčata přivezla z Mistrovství ČR 2 medaile.

Ve dnech 29. – 30. 6. se ve Voticích konalo 1. Mistrovství ČR v terčové lukostřelbě holých luků. Závodu se zúčastnila také výprava stříbrských lukostřelců, kteří závodí za LK Lukostřelci Českého lesa a připravují se v DDM Stříbro.

 Nejlepšího výsledku dosáhla Anežka Šimková, která v kategorii mladší žákyně obsadila výborné 2. místo a získala stříbrnou medaili. Další medaili vybojovala Kristýna Mužíková, která v kategorii starší žákyně obsadila 3. místo. Poděkování za předvedené výkony a výbornou reprezentaci si zaslouží nejen medailistky, ale i ostatní členky výpravy: M. Andrlová, T. Dischingerová a K. Mužíková.

Další úspěšná výprava mladší lukostřelců do 10 let se konala již 15.6.2019 v Plzni na Přeboru žactva do 10 let. Zde se na prvním místě umístil, a stal se Přeborníkem ČR do 10 let Richard Staněk. Dále zde výborně klub i sebe reprezentovali Květa Dvořáčková, která si udělala svůj osobní rekord a Barbora Záhořová, která i přestože jí prasknul luk dostřílela se zapůjčeným lukem se ctí. Bohužel děvčat na Přebor nenastoupil dostatečný počet, aby mohla být vyhlášena Přebornice ČR.

Všem lukostřelců , kteří prezentovali náš klub na MČR i Přeboru patří velké poděkování. Ještě větší poděkování patří rodičům, kteří děti v této činnosti podporují a tráví s dětmi čas na závodech. Nejvíce bych chtěla poděkovat trenérům, kteří věnují svůj volný čas přípravě dětí nejen na zábavnou ale i na závodní lukostřelbu, která nese svoje úspěchy.

Všem přeji pěkný a příjemný prázdninový čas.

Přiložené obrázky:
Verze pro tisk          Zobrazeno: 32475x
Copyright © 2013, Obec Dlouhý Újezd          Mapa stránek          Informace ze zákona          Zpět na začátek          Poslední úprava: 11:07 29.09.