Obec Dlouhý Újezd

Úvodní stránka > Články > 2020 > Podrobnosti záznamu

Úspěšní lukostřelci

Napsáno: 06.10.20          Autor: R. Mužík          

V sobotu 26. 9. 2020 se v Plzni uskutečnilo 21. Mistrovství ČR v terénní lukostřelbě žactva. Tohoto závodu se úspěšně zúčastnili také zástupci LK Lukostřelci Českého lesa, kteří se připravují v lukostřeleckých zájmových útvarech DDM Stříbro a DDM Tachov a soutěží v divizi holý luk.

Terénní lukostřelba je disciplína spočívající ve střelbě na terče rozmístěné v různých, známých i neznámých, vzdálenostech v různě členitém terénu.

Největšího úspěchu dosáhlo družstvo ve složení Anežka Šimková, Kristýna Mužíková a Markéta Andrlová, které v soutěži družstev starších žáků zvítězilo a děvčata získala tím získala titul Mistr České republiky v terénní lukostřelbě družstev. Další družstvo ve složení Karolína Benešová, Richard Staněk a Dan Pirožinský obsadilo 3. místo.

V kategoriích jednotlivců se zástupci klubu také neztratili.

V kategorii mladších žákyň se na 2. místě umístila Anežka Šimková a na 3. místě Karolína Benešová. Bára Záhořová odsadila 4. místo.

V kategorii staršího žactva se nejlépe vedlo Kristýně Mužíkové, která obsadila 2. místo. Markéta Andrlová skončila čtvrtá.

Ve velké konkurenci starších žáků se reprezentantům klubu nepodařilo probojovat mezi nejlepší.

Za předvedené výkony zasluhují všichni zúčastnění lukostřelci poděkování za vzornou a příkladnou reprezentaci.

Datum vytvoření předlohy k tisku: 20:44:38 19.04.24
Původní odkaz: dlouhyujezd.cz/?n=7&sn=2020&cln=55
Copyright © 2013, Obec Dlouhý Újezd